Aparthotel Zakątna to wyjątkowe miejsce, którego wnętrza łączą historię i tradycję z nowoczesnością dzięki wykorzystaniu nowych elementów aranżacyjnych zapewniających komfort naszym gościom oraz materiałów „z duszą”, które poddaliśmy renowacji aby zachować klimat i estetykę wiekowej kamienicy, w której się mieścimy. Ta dbałość o szczegóły i serce włożone w przygotowanie każdego z pokoi, które oddajemy do Państwa dyspozycji sprawia, że nasza Zakątna jest obiektem oryginalnym, nie mającym swojego odpowiednika w Tarnowie.

Obiekt położony jest w samym sercu starówki miasta Tarnowa, niecałe 300 metrów od Rynku gdzie na samym Rynku i wokół niego położonych jest mnóstwo atrakcji turystycznych, gastronomicznych i rozrywkowych miasta Tarnowa uważanego za Perłę Renesansu. Nasz obiekt – zabytkowa kamienica z 1840 roku mieści 9 nowoczesnych, przestronnych i starannie wykończonych pokoi i apartamentów urządzonych w różnych stylach europejskich. Znajdziecie Państwo u nas apartamenty o charakterze śródziemnomorskim, prowansalskim, skandynawskim, industrialny a także glamour i inne. Butikowy charakter obiektu oraz niepowtarzalne rozkład poszczególnych apartamentów daje gościom możliwość wyboru wnętrza zgodnie z własną estetyką i upodobaniami oraz daje możliwość powracającym gościom odkrywania co raz to innego oblicza tego miejsca.

W zabytkowych piwnicach kamienicy zjecie Państwo pyszne śniadanie przygotowane przez współpracującą z nami restaurację.

W ciepłe dni oddajemy również do Państwa dyspozycji wewnętrzne patio, na którym można spędzić czas na świeżym powietrzu z kawą lub przy lampce wina.