French Cottage

Przygotowany w stylu nawiązującym do stylistyki francuskiej wsi przestronny apartament o powierzchni 34 m² z dużą łazienką i wygodną kabiną prysznicową. W sypialni duże, komfortowe łóżko podwójne lub w konfiguracji 2 x pojedyncze, w pokoju dziennym duża kanapa z funkcją spania, klimatyzowany apartament z kącikiem kawa – herbata TV,

Powierzchnia pokoju: 34 m². Konfiguracja łóżek: 1 łóżko podwójne lub 2 x pojedyncze, kanapa z funkcją spania – max 4 osoby.

Apartament Loft - dwupoziomowy

Przygotowaliśmy dla Państwa dwupoziomowy apartament w stylu Loft. Apartament o powierzchni około 65 metrów kwadratowych na dwóch poziomach łączy część dzienną z aneksem i rozkładanym stołem na 6 osób oraz sypialnią na drugim poziomie gdzie znajduje się dodatkowa kanapa z funkcją spania. Wyposażony aneks kuchenny pozwoli zapewnić Gościom niezależność w przygotowaniu posiłków. Apartament posiada dostęp do wi-fi, dwa TV, niezależnie klimatyzowane dwa poziomy.

Powierzchnia apartamentu: 65 m.kw. Konfiguracja łóżek: 1 łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, dwie kanapy z funkcją spania – max 6 osób

Apartament Stary Dwór

Oferujemy apartament w stylu inspirowanym dworskimi klimatami oraz nieco wiejskiej chaty połączonej z współczesną wygodą, apartament o powierzchni 32 m² z łazienką z kabiną prysznicową. W sypialni duże, komfortowe łóżko podwójne lub w konfiguracji 2 x pojedyncze, w pokoju dziennym kanapa z funkcją spania, klimatyzowany apartament z kącikiem kawa – herbata, TV, Internet wi-fi.

Powierzchnia pokoju: 32 m². Konfiguracja łóżek: 1 łóżko podwójne lub 2 x pojedyncze, kanapa z funkcją spania – max 4 osoby.

Apartament Glamour

Przygotowany w stylu glamour apartament o powierzchni blisko 30 m² z przestronną łazienką, luksusowym dwuosobowym łóżkiem oraz aneksem kuchennym połączonym  ze strefą dzienną. W apartamencie dostępny jest internet wifi, telewizja oraz klimatyzacja.

Powierzchnia pokoju: 30 m². Konfiguracja łóżek: 1 łóżko podwójne max 2 osoby

Apartament Nowoczesny

Przygotowany w stylu nowoczesnym przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 31 m²  z dużą łazienką i bardzo dużą kabiną prysznicową. W sypialni duże, komfortowe łóżko podwójne lub w konfiguracji 2 x pojedyncze, w pokoju dziennym duża kanapa z funkcją spania, apartament z aneksem kuchennym, TV, Internet wifi oraz klimatyzacją.

Powierzchnia pokoju: 31 m². Konfiguracja łóżek: 1 łóżko podwójne lub 2 x pojedyncze, kanapa z funkcją spania – max 4  osoby.

Apartament Prowansalski

Przygotowany w stylu prowansalskim klimatyczny apartament o powierzchni 32 m² ze stylową łazienką z kabiną prysznicową. W części wydzielonej jako sypialnia duże stylowe łóżko podwójne lub dwa pojedyncze. W części dziennej kanapa z funkcją spania, aneks kuchenny, TV obracany na część sypialni lub część dzienną, wifi oraz klimatyzacja.

Powierzchnia pokoju: 32 m². Konfiguracja łóżek: 1 łóżko podwójne lub 2 x pojedyncze, kanapa z funkcją spania – max 4  osoby.

Apartament Śródziemnomorski

Przygotowany w stylu śródziemnomorskim apartament o powierzchni 26 m.kw. Wydzielona część sypialniana z dwoma łóżkami pojedynczymi z opcją łączenia w łóżko podwójne. W strefie dziennej kącik do przygotowywania kawy lub herbaty, TV, Internet oraz klimatyzacja.

Powierzchnia pokoju: 26 m². Konfiguracja łóżek: 2 łóżko pojedyncze (opcja łączenia) – max 2  osoby.

Apartament Skandynawski

Przygotowany w stylu skandynawskim apartament o powierzchni 41 m.kw posiada odrębną sypialnię z łóżkiem dwuosobowym i szafami na ubrania, bezpośrednim wejściem do dużej łazienki, jedynej w naszym obiekcie z dwuosobową wanną z baterią prysznicową. Duża komfortowa część dzienna mieści w pełni wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką, duży stół oraz wygodny obszerny narożnik z funkcją spania i TV. W apartamencie wifi, klimatyzacja.

Powierzchnia pokoju: 41 m². Konfiguracja łóżek: 2 łóżko podwójne,  – max 4  osoby.

Apartament Industrialny

Przygotowany w stylu industrialnym pokój o powierzchni 15 m.kw z łazienką z kabiną prysznicową, dwoma pojedynczymi łóżkami o szerokości 90 cm, zestawem do przygotowywania kawy lub herbaty. W pokoju dostępny Internet wifi, telewizor oraz klimatyzacja.

Powierzchnia pokoju: 15 m². Konfiguracja łóżek: 2 x  łóżko pojedyncze – max 2 osoby.

ul. Zakątna 19, 33-100 Tarnów
tel. +48 664 009 460
tel. +48 513 097 392